Çalıştığımız endüstrilerin sürdürülebilir gelişimine katkıda bulunacak yenilikçi teknolojik çözümler bulma hedefindeyiz

Ayyem’in ana hedefi, çalıştığımız endüstrilerin sürdürülebilir gelişimine katkıda bulunacak yenilikçi teknolojik çözümler bulmaktır. Üretim sürecimiz Ar-Ge departmanımız tarafından sürekli olarak geliştirilmekte, yüksek nitelikli teknoloji uzmanları tarafından yönetilmekte ve kontrol edilmektedir. Modern en son teknolojilerin kullanımının yanı sıra tüm bu faktörler, ürünümüzün mükemmel özelliklerini garanti eder.

Pazar gereksinimleri, üretim sürecindeki uzmanlar olarak profesyonel potansiyelimizi geliştirmek için sürekli olarak bizi zorluyor. Sürekli teknolojik yenilikleri ve ekip çalışmasını müşterilerimizle birleştirmek, onların ihtiyaçlarına en iyi çözümleri ve ürünleri kullanmanın farklı yollarını birlikte bulmamızı sağlar.

Ayyem olarak Türkiye'nin en büyük Ekspander yatırımına sahip olduğumuzu sözlemek isteriz. Henüz ülkemizde bu teknolojiye gereken önem verilmese de Avrupa'da yıllardır kullanılan Ekspander yemler sayesinde çifçi, besi hayvancılığında özellikle de sütte en yüksek verimi elde ediyor.

ayyem teknoloji image