Yemde Kalite ve güvenlik için her gün en yüksek düzeyde mükemmellik değerini size sunmak için çalışıyoruz. Tüm ürünlerimizde tutarlı kalite sağlayarak müşterilerimizin yanı sıra markalarımızın bütünlüğünü koruyoruz.

Yenilikçi ürünler ve konseptler geliştirmeye odaklanan ekiplerimiz araştırmalar ve beslenme modellerimiz için süreçlerinde süt çiftliğinde yem alımı, süt verimi, beslenme fizyolojisi ve sağlığı incelenmektedir. Süt besleme, sütten kesme ve büyüme denemeleri yapılır, büyüme, yem verimliliği ve daha da önemlisi hayvan gelişimi ve sağlığı araştırılır. Ayyem Kalite politikasının ana hedefi ekonomik ve çevresel açıdan sürdürülebilir süt ve sığır eti üretimini daha da geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Sertifikalı Kalite ve Yem Güvenliği

Yüksek kaliteli, özel hayvan yemi ürünlerinin tutarlı formülasyonu ve üretimi garanti edilirken, buna ek olarak Ayyem tesislerinde yerel ve uluslararası sertifikalar ve programlar uygulanmaktadır.

Malzeme Tedarikçisi Değerlendirmesi ve Yönetimi

Bileşenleri ve tedarikçileri değerlendirmek ve yönetmek için ortak standartlar belirlenerek, güvenilir özel hayvan yemi ürünleri üretmek için sağlıklı, güvenli ve sürdürülebilir hammaddelerin kullanılmasını garanti ediyoruz. ​Kalite garatinsine sahip onaylı yem bileşenleri ve tedarikçileri kullanılır.

İzleme ve Kontrol

Ayyem bünyesinde standartlaştırılmış bir dahili hızlı uyarı ve takip sistemi ve harici bir bildirim prosedürü uygulanmaktadır. Bir sorun olması durumunda müşteriler ve yetkililerle zamanında iletişim önemlidir bu nedenle benzer sorunların başka bir yerde tekrarlanmasını veya oluşmasını engellemek en kritik konudur.

Risk Yönetimi

Risk Yönetimi programımız, acil durumların hızlı ve profesyonel bir şekilde ele alınması için önlemler sağlamak üzere tasarlanmıştır. Sorun, kriz ve risk yönetimi rehberliği ve sağlam bir İş Sürekliliği Planlaması sayesinde istenmeyen durumların en iyi şekilde ele alınması için doğru karar vermeyi destekler.

İzleme ve Takip

Sistem, yem partilerini ham maddelerine kadar elektronik olarak izleyerek tüm bileşenlerin, üretim süreçlerinin ve yem teslimatlarının doğru ve erişilebilir kayıtlarını sağlar. Hızlı giriş ve çıkış bilgileri aynı zamanda olası bir verimli geri çağırma programının ayrılmaz bir parçası da olan yasal gerekliliklere uyumu sağlar.