Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Yem, çiftlik ve sağlık alanındaki sürekli artan uzmanlığımızın yanı sıra geniş ürün, model ve hizmet portföyümüz ile  her müşterimizin ihtiyacına uygun özel, entegre çözümler sağlıyoruz.

Hayvan beslemesi ana faaliyetlerimizin merkezinde yer alır, çünkü bu yaklaşım hayvanların daha dirençli olmasını sağlayarak sağlıklı ve üretken bir yaşam sürmeleri için ihtiyaç duydukları en uygun besinlere ulaşmalarını sağlar. Ancak bununla yetinmeyip hayvan beslemenin ötesine geçerek müşterilerimizin sağlıklı hayvanlar yetiştirmesine destek vererek daha besleyici gıdaların tüketicilerin sofralarına getirmek için tüm çiftçilik sürecini yönetmelerine yardımcı olmak istiyoruz.

  Besleme, hayvan sağlığı ve çiftlik yönetimine odaklanarak hayvanların tam genetik potansiyellerine ulaşmalarını sağlıyoruz, böylece müşterilerimizin gelişimine destek vererek  dünyanın daha sağlıklı beslenmesine katkı sunacağımıza inanıyoruz Sürdürülebilir hassas tarıma olan bağlılığımız ile çiftçilerin hayvanları beslemek, barındırmak ve yönetmesi için sağlıklı bir çevre yaratmak ve bunun yanında hastalıkları önlemek için etkin yollar bulmalarına yardımcı olmak için çalışıyoruz. Çünkü hayvanların ilk günden itibaren ne, ne zaman ve nasıl beslendiği ve ele alındığı, yaşam boyu sağlıklarını, esenliklerini ve üretim kalitelerini etkiler. Müşterilerimizi sürdürülebilir hassas tarım yöntemleri kullanma konusunda desteklemek, hem şimdi hem de gelecekte geçimlerini ve gezegenin sağlığını sürdürmelerine yardımcı olacağına inanıyoruz.