Ayyem Besleme Sistemi

Ayyem; hayvanlarınızın performanslarını en üst düzeyde tutmak için beslenme uzmanlığını sunar. Beklediğiniz performansı ve paranızın en iyi şekilde kullanılmasını sağlayan bir rasyon oluşturması için ihtiyaç duyduğunuz seçenekleri Ayyem Besleme Sistemleri sizlere kazandırır.

Ayyem Besleme Sistemleri, Çiftlikte Destek programı ile çiftçilere hedeflerine ulaşmalarına, sorunları gidermelerine ve karlı ve sürdürülebilir bir gelecek için bir temel oluşturmalarına yardımcı olmaya çalışır. Uzun yıllara dayanan deneyim, araştırmalar ve sahada kanıtlanmış ürünler, kararlı uzmanlardan oluşan bir ekibi bir araya getiren Ayyem Besleme Sistemleri, verimliliğinizi, üretkenliğinizi ve karlılığınızı artırmanıza yardımcı olacaktır.

Hayvanlarınız için pratik ve kanıtlanmış beslenme çözümleri sunmak Ayyem olarak kaliteli, verimli ve sağlıklı hayvanlar yetiştirmenin basit bir görevden çok daha fazlası olduğunun farkındayız, bu nedenle desteğimiz beslenmenin ötesine geçiyor. Yenilikçi çalışmamız sayesinde beslenme teknolojilerimiz, hayvanların optimum refah ve performans için yemlerindeki besin maddelerini en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olur.

Ayyem özel içerikleri ile zorluklarınızı çözmek için çalışır.

Özel yem bileşenleri, bilim ve gerçek müşteri başarısı ile desteklenmektedir. İlgili bir sorunu çözmek, mikotoksinlerle mücadele etmek, yem verimliliğini artırmak, gebelik oranlarını iyileştirmek veya inek konforunu iyileştirmek Ayyem’in eksiksiz ürün ve hizmetlerinin karlı sonuçlar sağladığı noktalardır.


Maliyet tasarrufu ve daha iyi verimlilik bekleyin, Sürü sağlığını ve performansını artırın, İstediğinizi yapmak için daha fazla zamanın tadını çıkarın.


Ayyem, yaşamın her aşamasında performansı ve verimliliği artırır.

Yem verimliliği, antibiyotik içermeyen üretim, gıda zenginleştirme ve mikotoksinlerin yönetimi, bağırsak sağlığı, protein, enzimler ve mineraller dahil olmak üzere onlar için en önemli konuları ele almak için çalışıyoruz. Ayyem danışmanınız, ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan seçeneği seçmenize yardımcı olur. Hataları önlemek, uzun vadeli planlar belirlemek, tesislere ve insanlara yapılan yatırımları optimize etmek, uzun vadeli iş sağlığı ve karlılığı için sizin yanınızda…

ayyem