Site Haritası
Anasayfa
Blog
Kariyer Olanakları

Ayyem; başarıya ulaşmasında önemli rol oynayan insan kaynağına verdigi önem çerçevesinde;

İK süreçlerinde eğitim, performans değerlendirmesi, kariyer gelişimi, organizasyon ve insan kaynağı başarı planı, ücret sistemi ve sosyal haklar uygulamaları ile çalışanlarına bireysel gelişim, yüksek performans ve başarı için her türlü olanağı sağlamaktadır.

İşe Alım Sürecimiz

CV'nizin bize ulaşması ile birlikte, başvuru süreciniz başlamış demektir. Ayyem işe alım sürecinde temal amaç, kurumun değer, vizyon ve stratejileri doğrultusunda doğru işe doğru bireyi seçmek, pozisyonun gerektirdiği yetkinliklere ve yeterliliklere sahip adayları kuruma kazandırmaktır. Duyurulan boş pozisyonlara başvuru yapabileceğiniz gibi, ilerde oluşacak pozisyonlarda da değerlendirilmek "Genel Başvuru" da yapabilirsiniz.

Staj Programı

Çalışanlarımızın, sürekli gelişimi ve potansiyellerini gerçekleştirmeleri için gelişim ortamı ve fırsatı yaratmak; Yöneticilerin çalışanların gelişim sorumluluğunu üstlendiği bir kültür yaratarak, çalışan performansının düzenli olarak izlenmesini ve bununla ilgili açık iletişimi desteklemek; Nitelikli, başarılı, global bir işgücü ve lider havuzu oluşturmak amacıyla çalışanlarımızın gelişimini yönlendirmek ana sorumluluğumuzdur.

Organizasyonu Geliştirme ve Güçlendirme

Topluluğun başarısının sürekliliğini sağlayabilmek için organizasyonun, insan kaynağı, sistem ve süreçlerin sürekli gözden geçirilmesi ve ihtiyaçlar doğrultusunda yapılandırılması; Yüksek potansiyelli çalışanların takibi ve Topluluğun bugün ve gelecekteki ihtiyaçları doğrultusunda değerlendirilmeleri; Çalışan ve organizasyonun gelişimi için Topluluk içi görevlendirmeler, transfer ve rotasyon uygulamalarının artırılması; önceliğimizdir.